Bakırköy Ayazma Konakları

Proje Bilgileri

  • Tamamlanma Tarihi

  • Proje Kategorisi

    Mimarlık

Bakırköy Ayazma Konakları


Saryap Mimarlık Bakırköy Ayazma Konakları

BÖLGENİN EN PRESTİJLİ KONUT PROJESİ, AYAZMA KONAKLARI…

  Ayazma Konakları ‘nı tasarlarken “mümkün olan en iyiyi sunmak” amacıyla yola çıktık. İstanbul’un en hızlı ve planlı gelişen bölgelerinden biri olan Bakırköy‘de eşsiz bir projeyi gerçekleştirdik.

  Ayazma Konakları, kat sayısının azaltıldığı, bahçelerin geniş tasarlandığı ,sosyal yaşam alanları ile desteklenmiş ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu bir proje, şehrin önemli noktalarına ulaşım kolaylığı ve her geçen gün artan gayrimenkul değeri ile de güvenli bir yatırım aracı olma özelliğini kazanıyor.

  Toplam 4000 m2 ‘lik bir alan üzerine kurulu 4 bloktan ve 64 daireden oluşan Ayazma Konakları, sevdikleriniz için rengarenk çiçekler, kamelyalar, çocuk oyun parkları ile dolu bir bahçede, binaların birbirine olan ideal uzaklığı ve ferah tasarımlı daireler ile tüm sakinlerine konak konforunu fazlasıyla yaşatıyor.

MUTLULUĞUN KEYFE DÖNÜŞTÜĞÜ YER

  Sizin için her mekanı keyifle yaşanabilir kılan Ayazma Konakları , mutluluğunuz için her detayı düşünüyor, size keyfini sürmek kalıyor.

  %60 Yeşil Alan, Spor Salonu, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Bilardo Odası, Masa Tenisi, Kamelyalar, Çocuk Oyun Parkları, 7/24 Özel Güvenlik, Kapalı Otopark, site görevlisi, Peyzaj Düzenlemesi ile Ayazma Konakları ‘ında A Kalite Yaşam sizleri bekliyor.